KONTAKTY

Cairoo optik
Obchodní 1507,
686 01 Uherské Hradiště
tel: +420 607 47 47 57
napište nám

NOVINKY

arr3Mnichovský veletrh Caroline AbramUdělali jsme si výlet na Mnichovský veletrh a přivezli jsme Vám z nej nejen tyhle krásné brýle na... arr311.10.2018- Nová pobočkaVážení zákazníci od 15.10.2018 pro Vás otevíráme novou pobočku naší optiky a to v Otrokovicích více...

Mnichovský veletrh Caroline Abram

Udělali jsme si výlet na Mnichovský veletrh a přivezli jsme Vám z nej nejen tyhle krásné brýle na naši prodejnu v Otrokovicích. 

 

Pařížská optička Caroline Abram začínala s designem šperků a brýlových doplňků v roce 1998. Vrátila život dnes už neznámým lorňonům a zanedlouho slavila mezinárodní úspěch. Poté v jejím rodném městě Dakaru strávila patnáct let školením kolektivu žen ve výrobě jejích doplňků.

 

Caroline Abram využívá netradičních materiálů jako pryskyřice, stříbro, dřevo, polodrahokamy. Během svých cest objevila kouzlo Floridy, kterým se nechala inspirovat při tvorbě její první kolekce brýlí. Kočičí tvary, pestré barvy a extrémní ženskost jako odraz Miami a šedesátých let, které jí tak ovlivnily. Její kolekce jsou určeny všem ženám, které se chtějí cítit krásné, smyslné nebo prostě samy sebou.

 

A nyní Vám tyhle luxusní brýle od téhle Pařížské optičky nabízíme přímo na naší prodejně. Přijďte si prohlédnout vystavené kousky a nebo se informovat, o možnosti objednání brýlí z jiné kolekce od Caroline Abram.

 

 
Exluzivně na pobočce Otrokovice.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ